LOGOD va.Tamsalu

2.augustil kogunenud Tamsalu vallavolikogu erakorraline istungi päevakorras oli ainukese punktina “Haldusterritoriaalse korralduse muutmise üle peetavate läbirääkimiste lõpetamine”.

Väljavõte Tamsalu vallavolikogu protokollist:

“….Kuulati Kertu Langineni ettekannet. Volikogu ajutine haldusterritoriaalse korralduse muutmisega seonduvate küsimuste läbitöötamiseks ja läbirääkimiste pidamiseks moodustatud ajutine komisjon on jõudnud seisukohale, et Tamsalu valla jaoks täidab haldusreformi eesmärki -toetada kohaliku omavalitsuse üksuste võimekuse kasvu kvaliteetsete avalike teenuste pakkumisel, piirkondade arengueelduste kasutamisel, konkurentsivõime suurendamisel ja ühtlasema piirkondliku arengu tagamisel paremini ühinemine Tapa vallaga kui Pandivere piirkonna valdadega…..”

Otsus nr 52.

2 mõtet “Tamsalu vallavolikogu otsustas lõpetada Pandivere piirkonnas Laekvere, Rakke ja Väike-Maarja valdadega ühinemisläbirääkimised

1. Tõnis

Tubli Tamsalu!!Tapa on igal juhul parim valik,loodan väga,et ka Laekvere liitub Vinniga.Olen üliõnnelik kui Väike-maarja jääb Keskülaga üksi.Super.

2. Indrek Kesküla Postituse autor

Tubli, Tõnis
    Selline viisakas vihapurse seni mõistlikku koostööd tegeva Pandivere piirkonna suunas. Väike-Maarja vald saab ka suurepäraselt üksi hakkama, lihtsalt mitmeid asju on mõistlik suurema piirkonnana ühiselt teha. Tõnis, soovitan teha sporti ja ennast väljaelada näiteks poksikotti tagudes või tennises servi ässasid lüües, võid saavutada häid tulemusi, äkki isegi parima Tapa valla sportlase tiitli. 🙂 Tamsalu vallale edu.

Kommenteerimine on suletud.