Finants-, majandus- ja arenduskomisjon

Väike-Maarja valla esindajad:
Kaarel Moisa (kaarel@v-maarja.ee)
Maie Tiits (maie.tiits@v-maarja.ee)

Tamsalu valla esindajad:
Ellen Uiboaed (ellen.uiboaed@tamsalu.ee)
Lembit Saart (lembit.saart@tamsalu.ee)

Laekvere valla esindajad:
Kersti Altpere (kersti.altpere@laekvere.ee)
Andrus Läll (andrus.lall@laekvere.ee)

Rakke valla esindajad:
Andrus Blok (andrus@rakke.ee)
Kalju Tamm (kaljutamm@hot.ee)

FMA komisjoni protokoll_1

FMA komisjoni protokoll_2