Juhtivkomisjon

Rakke valla esindajad:
Enno Eilo (ennoeilo@gmail.com)
Kalju Tamm (kaljutamm@hot.ee)
Kaspar Mattisen (kasparmattisen@gmail.com)
Andrus Blok (andrus@rakke.ee)

Väike-Maarja valla esindajad:
Teet Paju (teet.paju@gmail.com)
Ene Preem (ene.preem@v-maarja.ee
Anu Loorits (anu.kivaste@mail.ee)
Kaarel Moisa (kaarel@v-maarja.ee)
Indrek Kesküla (indrek@v-maarja.ee)

Rakke ja Väike-Maarja valdade ühinemisläbirääkimiste juhtivkomisjoni protokoll nr 1

Rakke ja Väike-Maarja valdade ühinemisläbirääkimiste juhtivkomisjoni protokoll nr 2

Esialgses 4 omavalitsuse ühiskomisjonis osalenud Laekvere ja Tamsalu valdade esindajad:

Tamsalu valla esindajad:
Kertu Langinen (kertu@kermalen.eu)
Elle Allik (elle.allik@pandivere.eu)
Timo Tiisler (timo.tiisler@tapa.ee)
Toomas Uudeberg (toomas.uudeberg@gmail.com)
Riho Tell (riho.tell@tamsalu.ee)

Laekvere valla esindajad:
Eerik Lumiste (eerik.lumiste@gmail.com)
Aarne Laas (aarne.laas@laekvere.ee)
Margo Klaasmägi (margo@artiston.ee)
Margit Halop (margit.halop@mail.ee)

Protokoll ühinemisläbirääkimised_1

Protokoll ühinemisläbirääkimised_2

Protokoll ühinemisläbirääkimised_3